AWO 1KS Nový Síťový Přehrávač Dálkový Ovladač RK-HULU pro Kvalitní Set Top Box

79.03 Kč

Dostupnost: Skladem

w975

Obrázek podrobnosti

Způsob nastavení: 1. Vyberte možnost TV režimu, podržte klávesu SHIFT na učení dálkové ovládání, o 3 O několik vteřin později, TV indikátor světla a vstoupí do režimu učení. 2. Stiskněte tlačítko, aby se naučil o učení dálkové ovládání v jeden čas, a pak kontrolka bliká pomalu. Vstup do režimu učení a počkat, až obdrží učení signál. 3. Vyrovnejte příjem trubice učení dálkového ovladače na vysílací trubice z původní dálkový ovladač, a udržet 2 mezi nimi. 3 cm pryč. Stiskněte tlačítko, které původní dálkový ovladač se musí naučit jednou, a pak se dozvědět, Kontrolka dálkového ovladače se změní z pomalé flash blikat třikrát, a pak je vždy na, což znamená, že klíčové učení je úspěšný. 4. Se učit jiné klíče, které musí být naučil, jen zopakovat výše uvedené 2 nebo 3 krocích. 5. Stiskněte klávesu SHIFT pro uložení a ukončení učení státu po dokončení studia. 6. Po vstupu do učení státu, není učení vstupní signál na 15S interval, a dálkové ovládání, kontrolka je automatické. Uhasit, nechat [režim učení] a uložit automaticky. 7. Stejný klíč je založen na kódu hodnoty konečné učení. Učení tlačítek jsou následující: napájení, numerické klávesy 0-10. Volume+, Volume-, KYTICE+, KYTICE-a TV klíče Stiskněte klávesu "DVB" a "TV (SHIFT)" pro režim konverze.

Obrázek podrobnosti

Operační metody; 1.Prosím namiřte dálkový ovladač na příjem signálu z okna klimatizace/TV/audio/na provoz. 2.Prosím, vyjměte baterie, když není v provozu po dlouhou dobu. 3.Nemíchejte staré a nové baterie nebo různé typy baterií 4.Stiskněte tlačítko reset při zobrazování výjimku. O produktu 1\Zajištění 100% nový 2\Záruční dobu tří měsíců 3\balení neobsahuje baterie O záruku 1\všechny výrobky jsou testovány v práci, výkon je dobrý 2\pokud obdržíte výrobek nejsou spokojeni do 7 dnů, prosím, nahradit nebo náhrady peněz, jste odpovědný za náklady na dopravu. 3\pokud výrobek je vadný v 3 měsíce, budeme vám posílat nové, poskytnout náhradu poté, co jsme obdrželi vadné výrobky. O služby 1\když obdržíte výrobek, spokojenost, uveďte, prosím, váš malý drahocenný čas 5 bodů vysoké chválu, děkuji! 2\pokud získané produkty nejsou spokojeni, nebo máte otázky, prosím, kontaktujte nás v čase, aby vám nejvíce uspokojivé řešení.

Štítky:Bd Remote Control, Vzdálené Opravy, Set-top Box Dálkové, Android Bluetooth Control, Dálkové Ovládání Iptv Box Hyper, Hulu, Hulu Tv, Motor Pohovka, Cd Dálkové Ovládání, Htv 3.

Značka AWO
Bezdrátová Komunikace IR
Účel Masážní křeslo dálkové ovládání
Číslo Modelu RK-HULU
Podpora APLIKACE No
Balíček No
Použití TV
Kanál 3
Frekvence 433 MHz

Napsat svou recenzi!

AWO 1KS Nový Síťový Přehrávač Dálkový Ovladač RK-HULU pro Kvalitní Set Top Box

Napsat svou recenzi!

Související produkty