Daleko-Infračervené Topení Pad Tepla Úlevu od Bolesti Podložka s 3 Nastavení Teploty A Ultra Měkký Kryt Flexibilně Uplatňovat s Částmi Lidského Těla

1 530.38 Kč

Dostupnost: Skladem

w925

Prosím přihlásit našem obchodě, budeme rozdávat 2-10$ kupóny za vaši podporu, které mohou být použity pro veškeré zboží v tomto obchodě, první přijde, ten dřív mele! Pro Více Informací, prosím, zkontrolujte, zda v "Krmit" !!JEDLE TOPENÍ PAD topení pad zaměstnává Grafenu filmy jako topné těleso, které vyzařuje Daleko-infračervený paprsek jako to sluneční světlo. Lidské tělo dostane terapie před přímým slunečním zářením pro bolesti, zatímco absorbuje škodlivé záření jako UV záření na kůži. JEDLE z Grafenu topení pad poskytuje terapie, jako je sluneční záření bez škodlivého záření, zabít bolest ale je neškodné pro kůži.

NASTAVITELNÝ TOPNÝ VÝKON - Naše elektrické topení pad vybavuje s USB kabel, který umožňuje nastavení teploty topení z 113 140 splnit vaše požadavky na teplo.

1 HODINY AUTOMATICKÉ VYPNUTÍ A BEZPEČNOST - Naše infračervené topné podložky by automatické vypnutí po 1 HODINĚ práce. To je worry-free pro přehřátí při pádu do spánku. Aby se topné podložky začíná znovu, jednoduše stiskněte tlačítko napájení. Navíc, naše Grafenu topení pad pracuje s 12V pouze, který dělá to velmi bezpečné pro použití.

ULTRA SOFY A KRYT SVĚTLA - Jsme-li vložit čtyři Grafenu filmů do velmi měkké a lehké krytí, které je velmi šetrné k pokožce pro různé části vašeho těla, čímž se tento topení pad je vhodná pro zabití bolesti v nejvíce o své klouby a svaly, místo aby topné podložky na bolesti zad. Prosím, přeložte topení filmů, které mohou poškodit topný prvek.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA A 12 MĚSÍCŮ ZÁRUKA - Pokud máte jakýkoliv problém s použitím naše JEDLE topení pad, prosím, neváhejte nás kontaktovat pro 100% Spokojenost po-prodejní servis. Naše infračervené topné podložky se vyrábí s high-kvalitní standardní k úlevě od bolesti svalů a kloubů. Navíc, náš profesionální zákaznický servis, jsme přesvědčeni, aby vám příjemný zážitek z nakupování!

Štítky:Shimano Alivio, Lidské částí ženského Těla, Lidské Vnějších částí Těla, Vlastní Masku Proti Prachu, Daleko Infračervené Tepelné Terapie, Gm, Daleko Infračervené Sauny, Teplota Metr Tělo Vzdálenost, Těsnění Podložka, Teplota Metr Led.

Topné Těleso Grafenu
Efekt Uvolnění Bolestí Z Nemoci
Značka GRAPHENE KRÁT

Napsat svou recenzi!

Daleko-Infračervené Topení Pad Tepla Úlevu od Bolesti Podložka s 3 Nastavení Teploty A Ultra Měkký Kryt Flexibilně Uplatňovat s Částmi Lidského Těla

Napsat svou recenzi!

Související produkty