Laptop z Uhlíkových vláken Vinyl Skin Samolepka Obal Pro ASUS ZenBook Pro 15 UX580GD UX580GE UX580

335.42 Kč

Dostupnost: Skladem

w849

Speciální Notebook Uhlíkových vláken Vinyl Kožní Kryt Samolepky Pro ZenBook Pro 15 UX580GD UX580GE UX580

(Poznámka: váš model notebooku v pořadí)

1, Tato položka NENÍ TĚŽKÝ PŘÍPAD.Tato položka je

S, zvláštní Vinyl kůže obtisk nálepka a NENÍ z gumy,silikon, gel, nebo plastu.Snadné použití a jednoduché odstranění, nezanechává ŽÁDNÉ lepivé zbytky pozadu.

2, kůže má také vodotěsné, odolné proti poškrábání, anti-otisk prstu, estetiku a další funkce.Kůže je velmi lehká a tenká, že nebude zvyšovat notebook hmotnost a tloušťka.To nemá vliv na laptop tepelné ztráty.

VČETNĚ :1ks vrchní kůže+1ks Kolem klávesnice kůže,Protože různé země počítači je jiný,prosím, podívejte se na první obrázek a podívat se na to.

Níže je vinyl kůže samolepky Instalace návod: můžete najít partnera požádat, a bude jednodušší. 1,zkontrolujte, zda kůže velikost a otvor, zda je správné. 2,je třeba sladit všechny otvory , nemůžu vložit od okraje.Don ' t Nakloněn a odchýlit. 3,je-Li kůže není v souladu, musí pomalu vzít hned teď a znovu vložit . (Nechci být nucen, jinak to bude snadno protáhnout roztrhl) Poznámka: Po vložení dokončení, pokud jste našli na kůži není vhodné těsné ly ,můžete použít vysoušeč vlasů vytápění při otírání povrchu kůže s látkou.to se hodí pevně . ( Ujistěte se, že teplo, teplota není příliš vysoká, protože to bude dělat na kůži deformace) jedná se o Manuální odborné práce.Efekt nemusí být stejné, jako na konci každého nainstalovat kůži.Je-li kůže není v souladu, to bude lišit.Takže ujistěte se, že udržet pleť vyrovnány.Prosím nebuďte příliš krutý a snaha o dokonalost.Díky.

1. Prolomit tradiční pojetí shell ochranný film, pomocí nové jihokorejský dovoz z ekologicky šetrných materiálů, simulaci textur silný textura, přináší přirozené a pohodlné smyslové potěšení. 2. Po optické přesné Pravidlo, Die vyjmout a perfektní integraci notebooky, a opotřebení-odolné, kyseliny a zásady, anti-olej, snadno se èistí funkcí. 3. Žádné zbytky lepidla.

Výše uvedený obrázek je pouze pro referenční

Poznámka: kůži je možné vyrobit vrásky v tranzitu, je obtížné, aby se zabránilo.Ale to nebude mít vliv na instalaci.Protože kůže je měkká, když kůže je aplikován na povrch notebooku, bude byt.Pokud tam je nějaké bubliny v kůži, je to jen tak, do vzduchu, a to nebude mít vliv na instalaci..Při instalaci pokožku, je také nutné, aby trhat papír nainstalovat.Takže, můžete se pokusit ji nainstalovat na prvním místě.

Štítky:Pro Notebook, Nálepka, Asus Notebook Kůže, Nálepka Rog, Asus Ux32, Klávesnice Lcd štít, Asus Kůže, Asus Ux31a, Notebook Msi Nálepka, Asus Zenbook Obrazovce Kryt, Asus Notebook Samolepka.

Původ KN(Původu)
Značka NoEnName_Null
Balíček Ano
Vodotěsné Ano
Materiál PVC

Napsat svou recenzi!

Laptop z Uhlíkových vláken Vinyl Skin Samolepka Obal Pro ASUS ZenBook Pro 15 UX580GD UX580GE UX580

Napsat svou recenzi!

Související produkty