[ PŮVODNÍ ] RMT-CCS10iP Dálkové Ovládání Vhodné Pro SONY ICF-CS10IP FM / AM Radio Budík, Dálkové Ovládání

209.64 Kč

Dostupnost: Skladem

w8342

ORIGINÁLNÍ

RMT-CCS10iP Dálkové Ovládání

Fit Pro SONY ICF-CS10IP FM / AM Radio Budík, Dálkové Ovládání

Jsme také vyvíjet nové modely pro vás na trhu měsíc,pro všechny modely, které můžete najít na našich webových stránkách,můžete pls poslal číslo modelu nebo fotografie na nás,dovolte mi, abych zkontrolovat, jestli máme, nebo ne.

Skype: LS-LIMITED

LS ( Universal Electronics ) on-Line Shop Politiky

Doprava

Jsme loď na celém světě. Přečtěte si prosím naše přepravní kalkulačka určit náklady na dopravu.

Doprava zdarma je standardní přepravní cesty, 20-30 dní, aby si zboží, pokud jste ve spěchu, vyberte si prosím rychle shippig způsobem: DHL

vaše položky budou zpracovány a odeslány do 1-3 pracovních dnů. Sledovací číslo bude zasláno na vás, jakmile je položka byla zpracována a odeslána. Prosím, kontaktujte nás, pokud jste neobdrželi své sledovací číslo, nebo potvrzením o doručení za 3 pracovní dny.

Pro mezinárodní přepravu, nemůžeme zaručit přesnost doba dodání jako každá země má své vlastní požadavky na odbavení. Prosím, kontaktujte vaše místní vlastní makléře pro další informace/požadavky. Zákazník je odpovědný za další celní poplatky, makléřské poplatky, cla a/nebo daní. Tyto poplatky nejsou zahrnuty v ceně a mohou být shromažďovány v době dodání. Tyto poplatky jsou nevratné.

Veškeré přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné.

Zákaznický Servis

Pokud potřebujete pomoc, prosím, kontaktujte nás. Těšíme se na poskytování vynikající služby!

Vrátí

L. S. nabízí našim zákazníkům 90 dnů (90 dnů od data vystavení faktury) spokojenost náhradní nebo záruka vrácení peněz na všechny nákupy s výjimkou lidských škod a škod způsobených selháním nebo poruchu funkce projektoru. Pro kompletní záruční informace, prosím, kontaktujte nás.

Produkt Vrátit Řízení

Vrátit produkt, musíte zavolat nebo e-mail a získat Návrat Merchandise Authorization ("RMA") číslo v rámci záruční lhůta pro vrácení produktu (popsáno výše). L. S nebude akceptovat přiznání bez předchozí autorizace a číslo RMA. Po vydání RMA čísla jsou platná po dobu 40 dnů, ve které musí být vráceny do L. S. Zákazník by měl viditelně RMA číslo(y) na štítku přepravní krabice obsahující vrácené zboží.

L. S nevrací Zákazníkovi původní přepravní poplatky.

Nebudeme akceptovat žádnou položku, která má fyzické poškození. Fyzické poškození je veškerá poškození, která není způsobena běžným opotřebením. Pokud obdržíme zboží, které je fyzicky poškozen, bude vrácena kupujícímu na své náklady.

Zpětná vazba

Pokud z nějakého důvodu máte pocit, že jsme si nezaslouží pozitivní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás a dovolte nám zlepšit své nákupní zkušenosti s námi. Děkuji!!!

Štítky:Ansonid Dálkové Ovládání, Remot Sony Tv, Dálkový Ovladač Sony Rmt, Sony Xperia Z Ultra, Miui Fm Rádio, Taška Sony Icf, Jsem 900000 Tws Pro, Budík, Reproduktor, Video Hra Controles, Anténa Sony.

Použití Audio / Video Přehrávače
Bezdrátová Komunikace IR
Balíček Ano
Značka mingfulai
Číslo Modelu RMT-CCS10ip

Napsat svou recenzi!

[ PŮVODNÍ ] RMT-CCS10iP Dálkové Ovládání Vhodné Pro SONY ICF-CS10IP FM / AM Radio Budík, Dálkové Ovládání

Napsat svou recenzi!

Související produkty