Samolepící Květiny Schody Samolepky Vodotěsné Vyměnitelné Kreativní Schodiště Tapety Pro Domácí Koridoru Obnovit DIY Schodiště Obtisk

290.98 Kč

Dostupnost: Skladem

w826

Velikost Popis

1. Výchozí Velikost: 100 cm*18 cm*6 kusů, 100 cm*18 cm*13 kusů, prosím, změřit velikost vašich schodišťových stupňů za prvé, aby se zajistilo položky ordere se hodí pro vaše schodiště 2. Vlastní Velikost Služby: můžeme také poskytnout vlastní velikost službu.Prosím, kontaktujte nás, a popsat velikost svého schody, jako je 8 ks, 120cm šířka, 20cm výška.

Funkce a Využití

1. Funkce: Hotel, Obchod, Domů, Schodů Dekorace a Renovace. 2. štítek je odnímatelný.Snadno nainstalovat a vyměnitelné bez zanechání reziduí nebo poškození povrchu ; může být snadno zdobené a snížit, aby se vešly. 3. To může být vhodné pro jakýkoli čistý,suchý,hladký povrch.Snadno oloupeme a stick vyměnitelné a vodotěsné.

Štítky:Dům Schodiště, Sticky Samolepky Dřevo, Levandule Schody, Nálepka, Nálepka Schodiště, 3d Schodiště Tapety, Nálepka Schodiště, Nálepka Schody Dřevěné, Geometrické Schody, Nálepka, Schodišťové Stoupačky Nálepka, 3d Schodiště.

Oblek pro Hladký Povrch, jako je Kov, Sklo, Dřevěný Prach-free Wall......
Materiál PVC
Velikost 18cmx100cmx6 pieces, 18cmx100cmx13 pieces
Vhodné Domova, Restaurace, Hotelu
Balíček 6 ks/set 13 kusů/set
Specifikace Multi-piece Package
Hmotnost 360g, 720g
Téma abstraktní
Funkce Samolepící, Vodotěsné, Snímatelné
Styl Moderní
Aplikace DIY Domů, Schodů Dekorace Rekonstrukce

Napsat svou recenzi!

Samolepící Květiny Schody Samolepky Vodotěsné Vyměnitelné Kreativní Schodiště Tapety Pro Domácí Koridoru Obnovit DIY Schodiště Obtisk

Napsat svou recenzi!

Související produkty