IWISTAO Lehké Hedvábí Okraji Beryllium Měď Film Výškový reproduktor Jednotka Ovladače Neodymové Magnetické 104 Hliníkové Slitiny Panel

1 549.24 Kč

Dostupnost: Skladem

w8166

IWISTAO Lehké Hedvábí Okraji Beryllium Měď Film Výškový reproduktor Jednotka Ovladače Neodymové Magnetické 104 Hliníkové Slitiny Panel

Model Č.: WHFST-CBNE104

Tón tohoto tweeter jednotky je plochá, lehké a světlé, jemné a jasné, s vysokým rozlišením, dobré vysokofrekvenční rozšíření, super jasné detaily, hustá textura vokály, a pružnost housle luku struny, vhodné zejména pro hudební nástroje s kovovou textury , jako je saxofon, klasický, symfonie a jiných hudebních.

Funkce

1. Tento roh bránice je vyroben z měděné slitiny berylia (Be) jako hlavní slitiny prvek a má tloušťka 0,015 mm (1.5 dráty). To je mnohem tenčí než hliníková membrána a titanu bránice. To má velký kruh z přírodního hedvábí membrána připojená k hlasové cívky. Využití sílu a houževnatost hedvábí, v rámci kombinovaného účinku dvou, audio analýzu, schopnost je velmi silný, to znamená, jemné a trvanlivé jednání s hedvábím film, a kráse a šíři dechových nástrojů.

2. Silný magnetický obvod složený z 8 vzácných zemin neodym magnety. Tam je 0,15 mm copper short-circuit prsten na T žehlička pozici, což lze samozřejmě eliminovat vliv kmitací cívky indukční reaktance a potlačit zvýšení hlasové cívky indukční reaktance s kmitočtem. Zlepšit vysokofrekvenční záření a snížení zkreslení.

3. Chlazení magnetické tekutiny s tlumením a umístění funkce uvnitř kmitací cívky. Vlivem magnetické kapaliny na audio křivky je velmi velký. Nejen to, má chladivý účinek, zejména těsnicí výkon. Dobrý magnetické kapaliny, hraje rozhodující roli v hladké zvuku při vysokých frekvencích. To může hladké křivky a kmitací cívky je magnetické kapaliny. Vratný pohyb, magnetické kapaliny, hraje roli automatické centrování, které značně změní vnitřní odpor horn, zejména vzduchu, smysl pro zvuk, zatímco magnetické kapaliny, zazní roh ostrý otřep.

4. 104-průměr matné hliníkové slitiny panel vyroben Seiko je pevnější než obecné dome tweeter plastový panel a má těsnění na zadní straně. Může přímo nahradit jiné výškové reproduktory.

Specifikace

1. NOMINÁLNÍ IMPEDANCE: 6Ω

2. NOMINÁLNÍ VÝKON: 30W

3. Citlivost (1W, 1m): 93 DB

4. Frekvenční rozsah: 625HZ-40 khz (může být použit jako super tweeter)

5. Doporučená crossover bod nad 2.5 K Hz

6. Průměr panel: 104mm, čtyřpacka

7. Hmotnost: 615g

Poznámka: bránice tohoto beryllium měď fólie je velmi tenká. Nedotýkejte rukou nebo špetka ho s něčím. Pokud membrána je zapuštěné, to nemůže být navrácena, prosím, věnovat větší pozornost.

Aplikace

Štítky:Iwistao Zesilovač, Berylium Bronz Drát, Reproduktor Tweeter, Beryllium Reproduktor, Nd350, Audio Auto, Silicon Berylium, Stuha Reproduktor, Amt, Beryllium.

Napájecí Zdroj NIC
Inteligentní Osobní Asistent NIC
Funkce Přehrávání NIC
Komunikace Audio Line
Značka IWISTAO
Podpora Paměťových Karet No
Podpora Apt-x No
Displej No
Počet Reproduktor Skříně 1
Programy 1
Hlasové ovládání No
Vestavěný Mikrofon No
Dálkové Ovládání No
Číslo Modelu WHFST-CBNE104
Audio Crossover Full-Range
Vodotěsné No
Kabinet Materiál Sklo
Materiál Plastové
Typ Reproduktoru Regál
Funkce NIC
Baterie No
Podpora APLIKACE No

Napsat svou recenzi!

IWISTAO Lehké Hedvábí Okraji Beryllium Měď Film Výškový reproduktor Jednotka Ovladače Neodymové Magnetické 104 Hliníkové Slitiny Panel

Napsat svou recenzi!

Související produkty