2.8/4.8/6.3 mm Krimpovací Svorky Izolované Mužské a Ženské Drát Konektor Elektrický Drát, Rýč Konektory Izolované Rukávy Kit

272.32 Kč

Dostupnost: Skladem

w8135

Doprava:

1.Garantujeme loď zboží do 24 až 72 hodin po potvrzení platby s výjimkou prázdnin. 2.Jsme loď do China post,ePacket,www.mudrslaba.cz Standardní Přepravní ,dle vašeho výběru při zadávání zakázek . 3.Pokud jste neobdrželi položku po 45 dnů,prosím, neváhejte nás kontaktovat.Vyvineme veškeré naše úsilí k vyřešení problému. 4.Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní,Dovozní cla,daně nebo jiné customscharges. 5.Pokud potřebujete další rychlé dodání, kontaktujte nás použít EMS, DHL, TNT, atd. a platit dodatečné náklady na dopravu. 6.Pro ruské zákazníky, prosím, nezapomeňte nabídnout nám své celé jméno, nebo váš balíček nemůže být dodány správně na vašem konci, a nebudeme nést ztráty.

Platba:

1) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. 2) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů. 3)My jen loď na potvrdil, adresu a příjemce poskytovaných www.mudrslaba.cz. Předtím, než jste zaplatili, prosím, ujistěte se, že vaše adresa a příjemce v www.mudrslaba.cz .

Zpětná vazba :

Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud tam je nějaké problémy.Budeme se snažit v našich silách, sloving. Pokud Jste Spokojeni S Naším Výrobkem, prosím Zanechat Plné hvězd a Dobrou zpětnou Vazbu Pro nás. Vaše Zpětná vazba nás přiměje DĚLAT to Lépe V Další. Díky!!!

Štítky:V Svorkovnice, Krimpovací Nástroj, Konektor Sada, Elektrické Připojení Konektor, Konektor Drátu, Stepper Dupont Konektor, Měděný Drát, Auto, Baterie, Svorka, Kia Krimpovací Svorky, Konektor Krimpovací.

Číslo Modelu ZÁLOŽKA Terminály
Certifikace CE
Původ KN(Původu)
Typ Krimpovací Terminálu

Napsat svou recenzi!

2.8/4.8/6.3 mm Krimpovací Svorky Izolované Mužské a Ženské Drát Konektor Elektrický Drát, Rýč Konektory Izolované Rukávy Kit

Napsat svou recenzi!

Související produkty