Zubní Zuby Bělení Kit 35% Peroxid Vodíku s Duální Stříkačky Čisticí Gel Kit CE

193.71 Kč

Dostupnost: Skladem

w788

Profesionální Duální Stříkačky Bělení Zubů Kit 35% Peroxid Vodíku s Duální Stříkačky Nejsilnější Gel 1, Professinal používat Bělící Gel, nedoporučujeme pro Těhotné Ženy A Děti do 12 let 2, nepoužívejte Gel V Případě, že Vředy v Ústech, Guma Zranění Nebo Po Orální Operace, 3, Vyhnout se Kontaktu S Očima, Pokud Dojde ke Kontaktu Opláchněte Vodou Ihned 4, nepolykejte Gel Použití : Léčba Průvodce(krok za krokem) Záznam aktuální zub stínu a vzít fotografie, je-li to možné, pro vaše záznamy.

1.Naneste jsem olej na rty před vložením cheek navíječ.

2.Profesionálně vyčistit zuby před jakékoliv léčby. Vložit bavlny rohlíky do každé tváře kapsy. Suché vystaveny dásní a zubů oblasti.

3.Použít gingivální přehrada chránit dásně.Odstraňte ochranný uzávěr a nasaďte na špičku stříkačky. Použít gingivální přehrady na dásně. Udělat tohle v oddílech 2-3teeth.

4.Harden Dásní Přehrady s Vytvrzení Světlem po dobu 10 sekund na každé sekci.

5.Odstraňte víčko z bělícího gelu a připevněte míchací špičku (Pokud používáte bělení kapaliny& prášek kit. Pis mix bělení kapaliny&prášek do pasty) naneste 2-3 mm do hloubky vrstvy bělení vzorec, na povrchu viditelné zuby.

6.Umístěte lampu přímo nad pacientem úsměv pásmo a stiskněte tlačítko start pro zahájení vaší první cyklus.Na konci prvního cyklu zatáhnout hlavu lampy z úsměvem zóny, pak odstranit první aplikace bělící gel.Opakujte Krok 5 a 6 pro další 2 cykly.

7.Na konci 3 cykly odstranit bělící gel,Gingivální Přehrady a navíječů.Pacient opláchněte čistou vodou.Ukázat své pacienty, jejich nový bělejší úsměv a vezměte fotografie výsledků. Velký obsah sady : 1*5ml duální stříkačky bělící gel 1*3 ml desensitive gel 1*3ml guma protector gel 1* odstín průvodce 2*VE výtěru 2*ústa otvírák na konzervy 2*Bryndáčky 2*zuby ubrousky 2*aplikátor držet Malý obsah sady : 1*2.5 ml duální stříkačky bělící gel 1*3 ml desensitive gel 1*1,5 ml guma protector gel 1* odstín průvodce 2*VE výtěru 1*ústa otvírák 1*Bib 1*otřete zuby

Štítky:Whitenicious, Kit Bělení Zubů, Ice Gripper špice Pro Boty, Bělení Zubů Kit Aus, Nsk, Bělení Zubů Kit, Zubní Křeslo, Sníh Na Domácí Bělení Zubů, Buňka Vodík, Tenké Bělící Gel.

Baterie NIC
Značka ZZSHINY
Číslo Modelu Sada 02
Velikost Moderate
Složka 35%hp
Typ Položky Bělení Zubů
NET WT 80g
Jméno bělení zubů kit

Napsat svou recenzi!

Zubní Zuby Bělení Kit 35% Peroxid Vodíku s Duální Stříkačky Čisticí Gel Kit CE

Napsat svou recenzi!

Související produkty