Hypertune - Univerzální Hliníkové Oil Catch Tank Může Nádrže + Odvzdušňovací Filtr Černá / stříbrná /Modrá/Fialová /Červená HT-TK64

432.70 Kč

Dostupnost: Skladem

w748

Bezradný Olej Úlovek Může Nádržky Kit 240ml S Odvzdušňovací Filtr Vzduchu Motoru Odlučovač Oleje Dvojí Válec

máme také červená/modrá/fialová,bue třeba 10ks pak můžeme vyrábět.

Silikonová trubička barva je náhodné, na rozdíl od obrázku,možná Černé nebo transparentní.

Nemůžeme se vešly všechny modely v seznamu kompatibility. Nicméně je to Univerzální Oil Catch Tank, který se dostane V 9MM a 15MM montáž bude fungovat s jakýmkoli autem.

Vlastnosti a Výhody: Ver.2 Uzavřené smyčky systému a Odvzdušňovací systém. Vnitřní přepážka dvoukomorový filtr Zachytit. Olej Úlovek může chytit olej a vlhkost v obtokových plynů, který způsobuje uhlíku a sludge build-up v sacím systému a motoru. Všechny olejové páry vyloučen váš turbo motor před tím, než může poškodit vaše auta výkon udržuje motor čistý i pod těžké jízdní podmínky. Lze chytit udrží Nečistoty A Olej Se Uvnitř Vašeho Motoru z vašeho systému sání. Zvyšuje výkon a Prodlužuje životnost motoru Obsahuje Hadice, Svorky a držák 100% zajištění kvality testováno, citlivější, méně nákladné, jednodušší instalaci. Zvyšuje výkon a zachování životnosti motoru a udržujte motor v čistotě. Předešlo oleje a jiných kontaminujících látek způsobuje nahromadění uvnitř motoru je sací potrubí. Snížit olejové výpary znovu do oběhu do sání motoru.

Rozměry a Materiál: 9 mm & 15mm Armatury / Odvzdušňovací Filtr / velikost 4.25" high ( s odvzdušňovací 6.5" vysoká ) x 2.25" průměr. Barva: Černá,Stříbrná. Vyrobeno Z Vysoce Kvalitního Hliníku.

Návod k instalaci: Vyberte oblast, blízko do motoru namontovat olej úlovek může. Elektroinstalace ze vstupního portu ventilu PCV Elektroinstalace od zásuvky port sacího potrubí. Nastartujte motor a zkontrolujte, zda funguje nebo netěsnosti.

V ceně: 1x Olej Úlovek Může; 1x Odvzdušňovací Filtr; 1x 9mm Hadice (830mm); 2x 13mm šroubení (Vnitřní Průměr 10mm); 2x 11mm tvarovky (Vnitřní Průměr 8mm) 2x 9mm šroubení (Vnitřní Průměr 5 mm); 2x Šrouby A Matice; 3x spona Hadice.(100% Zbrusu Nové Nikdy Použity Nebo Instalovány)

Štítky:Víko Nádobky, Půjčovna Kryt Vodotěsný, Mohou Koše, Tílko, Nádrže, Benzínový Palivový Filtr, Gasolin Tank, Auto Chladič Oleje, Modré šaty, Odvzdušňovací Olej.

Funkce oil catch tank
Šířka Položky 6.8cm
keyword1 Bezradný
Velikost 6.8x6.8x10.CM
ČÁST NE. TK64
Původ KN(Původu)
barva Stříbrná,Černá
Položka Délka 6.8cm
Typ Položky Palivové Nádrže
POVRCH ANODIZE
Certifikace NIC
Položka Výška 10.8cm
keyword2 Slitiny hliníku
Hmotnost 1kgs
Název Modelu TK64
Speciální Funkce oil catch tank
Modelový Rok 00
Hmotnost Položky 1kg
Typ Materiálu Slitiny hliníku
Kapacita 300ML
Značka hypertune
Externí Testování Certifikace ISO9000
Materiál Hliník

Napsat svou recenzi!

Hypertune - Univerzální Hliníkové Oil Catch Tank Může Nádrže + Odvzdušňovací Filtr Černá / stříbrná /Modrá/Fialová /Červená HT-TK64

Napsat svou recenzi!

Související produkty