Mini Prst Pulsní Oxymetr Dobíjecí Krve Kyslíkem Srdeční Frekvence Monitoru OLED Oximetro De Dedo SpO2 Pulsioximetro

401.25 Kč

Dostupnost: Skladem

w714

Vlastnosti:

1.Produkt přijímá dvojí barevný OLED displej,který může ukázat šest různých zobrazení režimu 2.Nízkou spotřebu energie, nepřetržitě pracovat více než šest hodin s onerechargeable lithium baterie 3.Indikátor napájení z baterie 4.Zařízení se automaticky vypne za 8 sekund, pokud není prst signál. 5.Small v objemu, lehké a pohodlné přenášení

Vezměte Prosím Na Vědomí:

Saturace kyslíku normální lidské arteriální krve je 98%. Pokud je to méně než 94%, je považován za nedostatečný přívod kyslíku. Kromě toho, normální lidé, puls a srdeční frekvence jsou stejné. Obvykle mezi 60 až 90 krát za minutu. Nicméně, v případě cvičení a stres, tep se může zvýšit.

Obsah Balení:

1 x Prstu Oxymetr 1 x Lanyard1 x type-c kabel 1 x Vestavěný lithium baterie 1 x anglický uživatelský manuál 1 x Maloobchodě Box

Často Si Spolu Koupili:

Oxymetr Detail Produktu:

Specifikace:

- SpO2 rozsah Měření: 70~100% Rozlišení: ±1% Přesnost: ±2% (70%~99%), blíže neurčené (

Návrat Politiky Podrobnosti:

1. Pokud máte vadné položky, které chcete vrátit, nebo slevu. Prosím, kontaktujte nás do 2 dnů od vás přijmout zásilku. 2. Vrátíme vám peníze, když jsme si vrátit zboží, nebo nahradit položku pro vás. 3. Všechny vrátit zboží musí být vráceno s je originální balení a příslušenství. Zákazník je odpovědný za přepravní náklady na vrácené položky.

Záruka:

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. 2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.mudrslaba.cz!

Zpětná vazba:

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky:Sannuo Hladinu Cukru V Krvi Sledovat, Kyslík Portabl, Sledovat Malé, Prst Pro, Boxym Oxymetr, Měřič Kyslíku, Wego Srdeční Frekvence Monitoru, Monitor Pc, Oximet, Ekg Contec.

Aplikace Prst
Původ Čína Pevniny
Typ Položky Krevní Tlak
Velikost Portable Finger Oxymeter
Číslo Modelu Dobíjecí Kyslíku V Krvi, Srdeční Tep Metr

Napsat svou recenzi!

Mini Prst Pulsní Oxymetr Dobíjecí Krve Kyslíkem Srdeční Frekvence Monitoru OLED Oximetro De Dedo SpO2 Pulsioximetro

Napsat svou recenzi!

Související produkty