Dítě Fotografie, Pozadí, Narozeniny Fotografie Valentine Den Pozadí, Banner,2 materiálů,mnoho velikosti pro výběr.

186.37 Kč

Dostupnost: Skladem

w606

O HUAYI HUAYI je profesionální fotografické pozadí výrobce,Máme vlastní fotografické studio a náš profesionální tým.Pozadí je primárně zaměřena na novorozence,děti, dospělé,svátky,narozeniny,svatby,atd. Naši konstruktéři mohou navrhovat různé prostředí podle potřeb každého zákazníka.Pokud potřebujete vlastní pozadí, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

2 druhy materiálů

Econ Vinyl (Výchozí )

Econ vinyl je nejvícepopulární materiál v www.mudrslaba.cz,To je nákladově efektivní,dobré barevné provedení,jasný vzor,úsek odpor.

Ale není v pračce,držet to pryč od vody a ohně.

Materiál 2:Bavlna, Polyester

V porovnání s art tkaniny pozadí, bavlna a polyester v pračce, odolné bezešvé,reuseable ,skládací,není reflexní.

V případě, že pozadí je špinavý,můžete hodit je do pračky.Silné,odolné,světlé barvy.Je to lepší volba pro fotografy.To lze složit pro snadné přenášení.

Dalších kusů nábytku nemůže děl ní účtovat služby,prosím, kontaktujte nás 1.Přidat horní/spodní kapsy nebo díry . 2.Roll odeslat kulis metrem. 3.Speciální velikost přizpůsobit. 4.Vytisknout svůj vlastní vzor,pokud jen to má dobré rozlišení. 5. Přidat dopisy na pozadí pro narozeniny, večírek, oslava.

Štítky:4x4x15 Uhlíkové Kartáče, 4x6 Hluboké Vlna Uzavření, 4x6 Látkové Tašky Na Zakázku, 4xl Fitness Spodní Prádlo, 3m 6001 Kazety N95, 4x7x12 Dřevěné Uhlí Kartáč, 4xl Halloween Legíny, 4x9x4 Keramické Ložisko, 4x6 Auto Led Světlomet.

Styl Děti
Značka HUAYI
Typ Sprej Maloval
Balíček No
Číslo Modelu hodně velikostí.
Původ KN(Původu)
Materiál Vinyl

Napsat svou recenzi!

Dítě Fotografie, Pozadí, Narozeniny Fotografie Valentine Den Pozadí, Banner,2 materiálů,mnoho velikosti pro výběr.

Napsat svou recenzi!

Související produkty