LED Marocké Noční Světlo Řetězec Víla Zahradní String Světla Visí Lucerna Venkovní Vánoční Večírek Ložnice Dekor Dekorativní Lampa

98.32 Kč

Dostupnost: Skladem

w596

Popis: 1.Úspora energie,nízká spotřeba,šetrné k životnímu prostředí. 2.Vynikající Osvětlení led žárovky vytvořit vypadáš jako romantický světelné efekty, Ideální pro zahradu, obývací pokoj, jídelna,ložnice,svatba,oslava,Valentýn,Halloween,Vánoce,atd. -Specifikace: 1.Barva světla:Teplé bílé světlo. 2.Balíček zahrnuje:1 světlo string bez baterií. 3.Příslušenství Informace: marocký míč je o 2,5 cm a váží 4g.

**Rozdíl mezi Baterie, USB, Konektor a Dálkové Ovládání** 1.Baterie Dát AA baterie v krabici baterie,a světlo řetězec se rozsvítí.K dispozici jsou tři režimy: stabilní,flash,off. 2.USB Použitelné pro spotřebiče s USB konektorem,nabíjení poklad,notebook. 3.EU plug může být zapojen do 220V napájení.Dva lehké řetězce mohou být připojeny a zpět za dobré dekorace.3M plug světlo řetězec s jednoduchým ovladačem lze přepínat režimy:stabilní,pomalé fade,atd. Na 6M plug světlo řetězec není regulátoru:zástrčka je zapojena do 220V napájecí zdroj,a světlo se rozsvítí. 4.Dálkové ovládání Dálkové ovládání světlo řetězec je na baterie,můžete upravit jas, a vyberte světelné režimy:kombinace,ve vlnách,sekvenční,slo glo,honí,pomalu slábnout,twinkle,stabilní,off.

Upozornění:

Barvy mohou existovat chromatické aberace jako rozdíl monitorů,a ujistěte se, že vám nevadí, že před objednáním.Pokud máte jakékoliv dotazy,prosím, kontaktujte nás.

Víla LED String Marocké Míč Stříbrné Dekorativní String Světla Garland Koule Třpytivé Chanuka Svátek, Party Dekorace Osvětlení

Popis: 1.Úspora energie Přijmout nové led integrovaný obvod, technika,nízká spotřeba,šetrné k životnímu prostředí. 2.Vynikající Osvětlení led žárovky vytvořit vynikající osvětlení a příjemnou atmosféru, aby kolem krásnější v noci. 3.Romantické světelné efekty, Ideální pro zahradu, obývací pokoj, jídelna, ložnice, svatba, oslava, Valentýn, Halloween, Vánoce, atd. Specifikace: 1.Barva světla:Teplé bílé světlo. 2.Balíček zahrnuje:1 světlo string bez baterií. 3.Příslušenství Informace: marocký míč je o 2,5 cm a váží 4g.

**Rozdíl mezi Baterie, USB, Konektor a Dálkové Ovládání** 1.Baterie Dát AA baterie v krabici baterie,a světlo řetězec se rozsvítí.K dispozici jsou tři režimy: stabilní,flash,off. 2.USB Použitelné pro spotřebiče s USB konektorem,nabíjení poklad,notebook. 3.EU plug může být zapojen do 220V napájení.Dva lehké řetězce mohou být připojeny a zpět za dobré dekorace.3M a 10M plug světlo řetězec s jednoduchým ovladačem lze přepínat režimy:stabilní,pomalé fade,vlny,atd. Na 6M plug světlo řetězec není regulátoru:zástrčka je zapojena do 220V napájecí zdroj,a světlo se rozsvítí. 4.Dálkové ovládání Dálkové ovládání světlo řetězec je na baterie,můžete upravit jas, a vyberte světelné režimy:kombinace,ve vlnách,sekvenční,slo glo,honí,pomalu slábnout,twinkle,stabilní,off.Všimněte si Barvy mohou existovat chromatické aberace jako rozdíl monitorů,a ujistěte se, že vám nevadí, že před objednáním.Pokud máte jakékoliv dotazy,prosím, kontaktujte nás.Děkuji moc za vaši návštěvu.

Štítky:Led Marocké, Marocké Vzor Lampa, Orientální Kámen Lucerna, Lampa Maroko, Závěsné Elektrické Osvětlení, Krátké Zavěšení Světel, Velké Orientální Lucerna, Lampa, řetěz, Kojící šaty, Moro.

Příležitosti Halloween / Svatební / Vánoční / Valentýn
Původ KN(Původu)
Prodejní Místo Kvalitní služby/Měkké světlo/Bezpečné a trvanlivé/Spolehlivé logistiky
Typ Baterie AA
Scénáře použití Ložnice / Obývací Pokoj / Salon / Bar / Restaurace / Nákupní Centrum
Délka Řádku 1,5 m/3m/4.5 m/6 m/7,5 m
Napětí 3V
Číslo Modelu Marocké Míč String Světla
Tvar Míč
LED Množství 10LEDs/20LEDs/30LEDs/40LEDs/50LEDs
Napájecí Zdroj Suché Baterie
Vodotěsné No
Značka QYJSD

Napsat svou recenzi!

LED Marocké Noční Světlo Řetězec Víla Zahradní String Světla Visí Lucerna Venkovní Vánoční Večírek Ložnice Dekor Dekorativní Lampa

Napsat svou recenzi!

Související produkty