7.83 Hz Schumann Vlny Generátor Schumann Rezonátor 7.83-7 Verze + Napájecí zdroj (s Kabelem)

1 063.09 Kč

Dostupnost: Skladem

w19

7.83 Hz Schumann Vlny Generátor Schumann Rezonátor 7.83-7 Verze + Napájecí zdroj (s Kabelem)

Popis:

Schumann vlny není přímo působit na reproduktory nebo video produkty pro zlepšení kvality zvuku, ale působí na vesmírné prostředí. Schumann vlny 7.83 Hz kompenzace frekvence negativní rušení elektromagnetických vln, které dělá zvuk, prostor dozvuku stabilní a harmonický, který umožňuje posluchači vychutnat hudbu koncentrovanější a příjemné. To může zlepšit lidské tělo je vnímání zvuku a obrazu, zlepšit zdraví lidské tělo, zlepšení efektivity práce tvorba, a také mají dobrý vliv na nespavost a psychické napětí. Schumann vlny generátor sám o sobě nevydává žádný zvuk, a není připojen k jinému zařízení. To může být použit pouze, když je zapojen.

Vlastnosti:

- Průběh: Čistý sinus vlna.

- Vysílací Frekvence: 7.83 Hz stabilizovaný výstup.

- Zdroj signálu: Přijímá frekvence zamykání a průběh formování technologií.

- Napájení: Post-end dodal s výkonový zesilovač obvod pro vyšší výstupní výkon.

- Emisní Účinnost: Více než 1000 cívky jsou navinuty na vysokou magnetickou permeabilitu křemíku ocelové tyče, které účinně zvyšuje intenzitu elektromagnetického pole vyzářeného do prostoru.

- Port zdroje napájení: Napájeno přes port MicroUSB. To se hodí pro chytré telefony Android. To podporuje mobilní telefon nabíječky a power banky, takže je přístupná.

- Špičkový Výkon: 2-10W tři stupně nastavitelný.

- Napájení Spínač: Ano. To funguje pro aktuální výše 2A, překonal běžné přepínače.

- Vypínač: Ano. To funguje pro aktuální výše 2A, překonal běžné přepínače.

Obsah Balení:

- 1 x Schumann Vlny Generátor

- 1 x Napájení

Poznámka:

- Prosím, použijte mobil, originální nabíječka a nabíjecí kabel nad 2A napájení. Špatné nabíječky a kabely bude náš výrobek účinky dim. To se hodí většina smartphone nabíječky. Není vhodný pro Huawei P30 Pro nabíječku. Power bank 20000mAH a výše jsou doporučené.

- Před použitím, prosím, připojte napájení a zapněte napájení zapněte generátor.

- V normálním pracovním stavu, červené světlo, je stabilní a zelené světlo bliká. Odvod tepla díra je teplé po provozní dobu půl hodiny. Pokud červené světlo a zelené světlo blesk nepravidelně, to není normální. Prosím, vypněte síťový vypínač na generátoru a poté je znovu zapněte. Když se červená a zelená světla stále blikat nepravidelně, znamená to, že napájení není funkční a aktuální, není dostatek. Prosím, nahradit high-power power supply. Když je nabíječka zapojena, generátor nefunguje, vyměňte napájecí zdroj.

Štítky:Vlnový Generátor Arduino, Schumann Vlny, Diy Schumann Vlny Generátor, 7.83 Hz Schumann Vlny, 1000tvl Cmos Kamera, Generátor Ozonu 3188, Cctv Přepínač, Skladatel Schumann, Schumann Japonsko, 7.83 Hz.

Max Rychlost 0
Stupnice 1
Značka TZT
Kontrolní Kanály 2 Kanály
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu 0
Stav Sestavy Téměř Připraven
Gyro no
Výstup 7.83 hz
rozměry výrobku 14*10*3cm

Napsat svou recenzi!

7.83 Hz Schumann Vlny Generátor Schumann Rezonátor 7.83-7 Verze + Napájecí zdroj (s Kabelem)

Napsat svou recenzi!

Související produkty