10 LED Podle Kabinetu Světla USB Nabíjecí Noční Lampa Dlouhá Lišta Pro Kuchyně, Senzor Světel Šatna Pohybu Magnetické N1O5

57.44 Kč

Dostupnost: Skladem

w120

Automatické indukce: Toto je automatická indukční snímač produktu.To může odhalit pohyby lidí, když lidé vstoupit do detekci oblasti, bude to rozsvítí, když lidé odejdou, bude to zpoždění 15 sekund vypnout.To se zapne pouze, když je tma a když je detekován pohyb.

To se automaticky zapne do 10 metrů a automaticky se vypne poté, co není detekován pohyb do 20 sekund pomoci prodloužit životnost baterie.To se zapne pouze, když je tma a když je detekován pohyb.

Každé světlo má 10 Led diod, a Amir snímače Pohybu světlo poskytuje dostatek světla, aby zajistily, že budete nikdy cestu ve tmě.Vynikající úsporu energie a ochranu životního prostředí vlastnosti může zajistit, že vaše lampa má delší životnost.

Lepicí pásky s magnetickým polem může být snadno připojen k lampě těla, a může také být odstraněny z tělesa svítilny.Žádné nářadí, šrouby nebo matice jsou povinné. 10 LED bílé světlo, úspory energie a ochrany životního prostředí.

Amir pohybu senzor LED světlo je napájen 4KS AAA baterie (není součástí balení).Amir smart sensor chip používá pasivní infračervené technologie, spolehlivý výkon a vysokou citlivost, dokáže přesně detekovat pohyb.

Tyč ve tvaru kompaktní velikost z něj činí ideální noční světlo pro ložnice, koupelny, schodiště, chodby, kuchyně, skříně, atd.

specifikace:

Citlivost: cca 3 m

Barva světla: čistě bílá

LED životnost: více než 50.000 hodin

Materiál: Hliník + ABS

Světlo: bílé světlo, teplé bílé světlo (volitelné)

Poznámka: produkt musí přinést své vlastní baterie, prodávající nezahrnuje baterie

návod k výrobku:

Stabilní práce, bezpečný provoz a úsporu energie.Obvykle se používá pro skříně, šatní skříně a chodby.

Automatické světlo snímání: Pokud světelný snímač detekuje dostatek světla, produkt se nezapne, i když se lidské tělo pohybuje.

Automatické náhodné zpoždění: výrobek se nevypne, dokud lidé odcházejí.

Snadné napájení: baterie, životnost je 6 měsíců.

Dlouhá životnost: LED může být použit pro 100 000 hodin.

Opatření:

Neinstalujte lampa ve vlhkém a vysoké teploty místa, jinak to bude mít vliv na normální provoz lampy.

Neinstalujte osvětlení pod silným světlem, tak, aby vliv citlivosti nebo poruchy.

Prosím, nainstalujte baterii před použitím.

Když LED dioda svítí tlumeně, vyměňte baterie.

Děkuji vám za vaši podporu!Vítejte na nákup od nás!Můžete, kontaktujte nás pro získání více detailů o zboží .Hezký den!

Štítky:Pro Kuchyňské Lampy, Kuchyňské Svítidlo, Pohybové čidlo Lampi, Svítilna Led, Velké Magnetické Levitace, Jednoduchý Snímač Pohybu Led Světla, Led Senzor, Galaxi Projektor, Věnec Solární, Snímač Pohybu Světla.

Typ Položky noční světla
Certifikace CCC
Tvar KARTY
Je Žárovky Zahrnuto Ano
Značka BLUEKING
Typ Noční Světlo
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

10 LED Podle Kabinetu Světla USB Nabíjecí Noční Lampa Dlouhá Lišta Pro Kuchyně, Senzor Světel Šatna Pohybu Magnetické N1O5

Napsat svou recenzi!

Související produkty