Krása Hvězdičkový Vrásek Odstranění RF LED Stroj 360 Auto Otáčet Rádio Frekvence Kůže Zpřísnění Obličeje Face Lift Krk Tělo Masér

1 886.55 Kč

Dostupnost: Skladem

w1097

start

konec

Vrásky Odstranit 360 Auto Otáčet RF Stroj

Pracovní Princip:

Rotující pokožka pevnější, s inovativní patentovaný 360 Rotační ošetření hlavy a 1800KHz vysoké frekvence, transportuje teplo do podkoží pomocí vysokofrekvenčního proudu spolu s daleko-infračervené opravy. Firmy a utáhněte volné kůže, vlhkost a stimulovat tvorbu kolagenu Aktualizováno kůže,stimulují buněčnou intimní a urychlení dělení buněk a regenerovat,obnovit pleť, aby se mladí stat.

Automatické Hlavy Rotační systém:

Otáčení má 2 funkce: mechanická, poskytování masáží, které zvyšují elasticitu ( jako kůže work-out); a absorpce, zvýšení a optimalizaci dodávky tepla do kůže.

Funkce: 1.Zpřísnit povislé kůže 2.Redukovat vrásky a jemné linky 3.Zlepšit pružnost pokožky a strukturu kůže 4. Rozjasní tón pleti 5. Snížit otok a hladké kůže 6. Podporovat lymfatickou drenáž.

Balení: 1 x RF Roatating Zařízení 1 x bUser Příručka 1 x Nabíjecí Adaptér

Tipy :

Doporučuje se použít 2-3 procedur za týden a 20-30 minut za ošetření. To vám umožní vidět okamžitý výsledek z prvního ošetření a budete exprience znatelné změny na kůži po 4-6 týdnech léčby.

Štítky:Lampa číst, Na Krk Maska, Au Led Obličejové Masky, Led Obličejové Masky 10, Maska Na Obličej Obrázek, Výtah, Led Facial Masque, Flexibilní Krk Lampy, Lampa Krku, Krk Křemíku.

Číslo Modelu SC415
Napětí 100-240V
Značka Beauty Star
Frekvence 1.8 Mhz
Jmenovitý výkon 18W
Název Položky 360 Stupňů Rotující RF stroj
funkce 3 Zlepšit pružnost pokožky a strukturu pokožky
Funkce 2 Redukovat vrásky a jemné linky
Funkce 1 Utáhněte povislá kůže, Snížení otoků a hladkou kůži
Funkce 630nm Červená LED dioda, 5 RF Hlavy, Rotace 360
Vrásky Odstranit Rotující RF Stroj Rádio Frekvence Tváři, Krku Masér

Napsat svou recenzi!

Krása Hvězdičkový Vrásek Odstranění RF LED Stroj 360 Auto Otáčet Rádio Frekvence Kůže Zpřísnění Obličeje Face Lift Krk Tělo Masér

Napsat svou recenzi!

Související produkty