Sonoff T0 EU 123C Inteligentní Světlo Přepínač Wi-Fi Zdi Vypínač Wi-fi/APP Remote 86, Kompatibilní s Alexa a Google Home Hlasové Ovládání

324.73 Kč

Dostupnost: Skladem

w106

SONOFF TX T0 Série EU Typ WiFi Vypínače

Přehled produktu: SONOFF T0 EU, Wi-fi Smart Wall Spínač může být ovládán na dálku pomocí telefonu, a zařízení připojená pomocí přepínače mohou pracovat nezávisle na sobě. Pracuje s Amazon Alexa a Google Assistant, která vám umožní zapnout nebo vypnout vaše zařízení s hlasovým příkazem, ideální pro ty, kteří potřebují zvládnout mnoho práce v domácnosti současně. Mírné klepněte pro snadnější ovládání. Nastavit čas pro zařízení a přepínače vám pomůže zapnout nebo vypnout automaticky. Krejčí inteligentní scéna pro vaše spotřebiče. jednoduše nastavit událost stane spoušť jeden SONOFF zařízení nebo skupiny zařízení s kohoutkem na vašem telefonu. Vaše zařízení nelze spustit, protože abnormální sítě WiFi, LAN control a proto je navržen tak, aby ujistěte se, že může fungovat normálně. Vzdáleně ovládat zařízení prostřednictvím telefonu, zapnutí/vypnutí zařízení s Amazon Alexa a Google Asistent Dotykový ovládací tlačítka pro pohodlné ovládání Nastavit konkrétní čas pro zapnutí/vypnutí zařízení Přizpůsobit jeden nebo skupin SONOFF zařízení pro zapnutí/vypnutí s jednoduchým ta Ovládat zařízení s rodinou společně prostřednictvím zařízení, sdílení, Synchronizace real-time stavu zařízení, aby váš telefon služba IFTTT spouští spoustu akce, Neutrální Vodič je nutná Poznámka: sonoff T0EU Zeď dotykový spínač by měl být napájen pomocí Živé a Neutrální vodiče.

O Shippment

1.PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY.Vyrábíme shippment do 2-15 dnů po ověření platby.

2.Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3.Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4.SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.Jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné vlastní zpoždění.

5. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

6 Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

7 nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo impot daně.

Návrat a Vrácení peněz

1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.mudrslaba.cz. VÍTĚZNÁ NABÍDKA MNOŽSTVÍ. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

O Záruku

1.1 Rok Výrobce omezená Záruka za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2.Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

O Zpětnou Vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Pokud existuje něco, co můžeme pomoci nebo poskytnout,pls padl, kontaktujte nás!

Štítky:Inteligentní Přepínač Wifi, Sonoff, Sonoff Tx Eu, Mini Sonoff, Sonoff Interruptor, Soniff Wifi Přepínat, Přepnout Wifi, Sonoff T0 Nás, Sonnoff, Sonoff Fob.

Max. Moc 480W/Gang
Číslo Modelu t0eu
Typ Wifi Dotykový vypínač
Klíčové Funkce 1 Aplikace/ Hlasové /Dálkové Ovládání
Max. Aktuální 2A/gang
Stav Sestavy Ready-to-Go
Zobrazení Barev Bílá
Materiál Tvrzené Sklo Panel + PC
Použití Univerzální
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Značka sonoff
Napájení 100-240V AC
Styl 86 Typ
Kamery Jsou Vybaveny No
Klíčové Funkce 2 Kompatibilní s alexa google domov

Napsat svou recenzi!

Sonoff T0 EU 123C Inteligentní Světlo Přepínač Wi-Fi Zdi Vypínač Wi-fi/APP Remote 86, Kompatibilní s Alexa a Google Home Hlasové Ovládání

Napsat svou recenzi!

Související produkty